Haberler

Youtube,Silah Modifikasyonunu Öğreten Videoları Kaldırıyor

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşanan Vegas katliamında modifiye edilmiş bir silahın kullanıldığının tespit edilmesinin ardından Youtube,silahların nasıl modifiye edileceğini öğreten videoları kaldırmaya başladı.

YouTube sözcüsü, Vegas saldırısının ardından politikalarını silahların nasıl daha hızlı ateşleneceğini ve modifiye edileceğini öğreten videoları da kapsayacak şekilde genişlettiklerini açıkladı. Ayrıca Youtube sözcüsü  YouTube’un uzun zamandır zararlı ve tehlikeli içeriklere karşı bir politikasının olduğunu, bu politikaya ateşli silahlar satma ve teşvik etmeye ek olarak silahları modifiye etme ve geliştirme videolarını da eklediklerini belirtti.

İlginizi Çekebilir:  Google Earth artık VR'da

Bu açıklamaya rağmen Youtube’un bu videoları kaldırma konusunda yeterince hızlı çalıştığı söylenemez. Hala Youtube’da bu tür binlerce video yayında ve insanlar tarafından izleniyor.

Kaynak : Engadget

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı