Youtube, profesyonel yayıncıları ve onların dikkatini çekmek isteyen takipçilerini sevindirecek yeni bir özelliği devreye aldı. Super Chat adlı özelliğiyle izleyiciler belli bir ücret karşılığında yorumlarını öne çıkarabilecek. Super Chat özelliğinden…

Youtube, Ücretli yorum özelliğini devreye alıyor

Youtube, Ücretli yorum özelliğini devreye alıyor

Youtube, profesyonel yayıncıları ve onların dikkatini çekmek isteyen takipçilerini sevindirecek yeni bir özelliği devreye aldı. Super Chat adlı özelliğiyle izleyiciler belli bir ücret karşılığında yorumlarını öne çıkarabilecek.

Super Chat özelliğinden faydalanan kullanıcılar, yorumlarını sohbet akışında sabitleyebilecek veya farklı bir şekilde renklendirebilecekler.

Youtube-Super-Chat

 

Yorumunun 2 dakikadan 5 saate kadar sohbet kutusunda sabit olarak kalmasını sağlayabilecek olan kullanıcılara, aynı zamanda ücret arttıkça tek seferde daha fazla karakterde mesaj yazma imkanı sunulacak.

İlginizi Çekebilir:  Telefonunuzda Mutlaka Olması Gereken 15 Uygulama

youtube-super-chat-purchase-details

Şu anda sadece Android cihazların desteklemekte olduğu Süper Chat özelliği için test süreci bugün başladı.Bu ay sonunda 20 farklı ülkeden yayıncıların ve 40 farklı ülkeden izleyicilerin bu özelliği kullanabilmesi bekleniyor.

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.