Haberler

YouTube, Logan Paul’un cezasını açıkladı

YouTube’un Logan Paul krizi sonrası  Logan Paul internet gündeminden düşmedi.  Hatırlayacağınız üzere ünlü YouTuber, Japonya vlogları sırasında İntihar Ormanı olarak adlandırılan bölgeye gitmiş ve orada bir intihar kurbanının görüntülerini kaydederek bunu yayınlamıştı. Son derece saygısız ve rahatsız edici bu içerikle trend listesine kısa sürede girmişti ve daha sonra bir özür mesajı yayınlamıştı.
Video paylaşım devi uzun süren sessizliğin ardından dün Twitter’da bir açıklama metni paylaşarak Paul’un yaptırımlarını açıkladı. Paul, platformun reklam verenler için geliştirdiği “Google Preferred” listesinden çıkarıldı. Söz konusu liste reklam verenlerin daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için bu listedeki güvenilir içerik üreticilerine reklam vermesini sağlıyordu. Ayrıca Paul’un 2016 yılında çıkardığı YouTube Red filmi The Thinning’in devam filmi olan The Thinning: New World Order da “askıya” alındı. Tamamen iptal edildiğine ilişkin bir bilgi yok ancak şimdilik yeni film gelmeyecek gibi görünüyor. Gençler için hazırlanan YouTube Red dizisi Foursome’da da rol alan Paul’un 4. sezonda yer almayacağı belirtildi.

İlginizi Çekebilir:  Katy Perry'den Albüm Tanıtımı için "Biri Bizi Gözetliyor Stili" Youtube Canlı Yayını !
Etiketler
Daha Fazla Göster

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı