Kol Bozuk

Yerli Oyun The Chemist’in Demosu Yayınlandı

Yerli Indie yapımcılarından olan tensixfour Games,yeni oyunları The Chemist için geri sayımı başlattı.Yerli oyun, içinizdeki kimyageri eğlenceli bir biçimde uyandırmayı hedefliyor.

Simülasyon türündeki oyunda dışardan  işler alıyorsunuz. Bu işleri belirli bir süre içinde yapmanız  ve teslim etmeniz gerekiyor. Oyun, gerçek hayattaki zaman akışına göre oynanıyor. Sizden istenen kimyasal maddeye göre, malzemeleri satın alıp işe koyuluyorsunuz.Kısacası oyunda finansal durumunu pozitif yönde tutmaya çalışan bir kimyageri kontrol ediyorsunuz.Ayrıca Oyunda, malzemelerinizi kullanırken  özenli hareket etmeniz gerekiyor.Örneğin; yüksekten düşürdüğünüz bir beher paramparça olabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Çocukları Eğlendirerek Kodlama Öğreten Siteler

 

Indie takipçileri tarafından da oldukça ilgi görmüş olan oyun ,13 Ekim‘de Steam’deki yerini alacak.  tensixfour Games tarafından oyunun demosu oyuncularla paylaşılmış durumda. The Chemist’i  deneyimlemek isteyen kullanıcılar demoya buradan ulaşabilirler.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz…

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı