Apple’ın 12 Eylül’de tanıttığı iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in Türkiye’de satışa sunulacağı tarih ve fiyatları belli oldu. Apple’ın yeni iPhone modelleri iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için bekleyiş sona erdi. Apple’dan…

Yeni iPhone’ların Türkiye Fiyatları

Yeni iPhone’ların Türkiye Fiyatları

Apple’ın 12 Eylül’de tanıttığı iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in Türkiye’de satışa sunulacağı tarih ve fiyatları belli oldu.

Apple’ın yeni iPhone modelleri iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için bekleyiş sona erdi. Apple’dan yapılan açıklamaya göre, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri ülkemizde 20 Ekim’den itibaren satışa sunulacak.iPhone X’in ise Türkiye çıkış tarihi hala belli değil.

İlginizi Çekebilir:  İphone 6s Batarya Sorunu Hakkında Apple Destek ile Sohbet Ettik
iPhone 8 (64 GB)


iPhone 8 (256 GB)


iPhone 8 Plus (64 GB)


iPhone 8 Plus (256 GB)


iPhone X (64 GB)


iPhone X (256 GB)

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *