Apple’ın 12 Eylül’de tanıttığı iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in Türkiye’de satışa sunulacağı tarih ve fiyatları belli oldu. Apple’ın yeni iPhone modelleri iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için bekleyiş sona erdi. Apple’dan…

Yeni iPhone’ların Türkiye Fiyatları

Yeni iPhone’ların Türkiye Fiyatları

Apple’ın 12 Eylül’de tanıttığı iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in Türkiye’de satışa sunulacağı tarih ve fiyatları belli oldu.

Apple’ın yeni iPhone modelleri iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için bekleyiş sona erdi. Apple’dan yapılan açıklamaya göre, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri ülkemizde 20 Ekim’den itibaren satışa sunulacak.iPhone X’in ise Türkiye çıkış tarihi hala belli değil.

İlginizi Çekebilir:  IOS Haftanın Ücretsiz Uygulaması
iPhone 8 (64 GB)


iPhone 8 (256 GB)


iPhone 8 Plus (64 GB)


iPhone 8 Plus (256 GB)


iPhone X (64 GB)


iPhone X (256 GB)

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.