Haberler

Yahoo’dan ayrıldığı için yaklaşık 720 milyon tl alacak !

New York Times’ın şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı haberine göre, Haziran ayında son kez onaylanacak satış işleminin gerçekleşmesinin ardından Mayer’a bugünkü değeri 186 milyon dolar olan hisse senetleri tazminat olarak verilecek.

Mayer’ın alacağı bonuslar ve hisse senedindeki beklenen artış göz önünde bulundurulduğunda Mayer’ın Yahoo’dan 200 milyon dolar (yaklaşık 720 milyon TL) tazminat alacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Uganda'da Sosyal Medya Kullananlar...

Şirketin değer kaybını bir türlü durduramayan Mayer, geçtiğimiz aylarda 2014’teki hack skandalı nedeniyle şirket tarafından suçlu bulunmuş ve 2 milyon dolarlık bonusundan olmuştu.

Kaynak : NTV

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı