Eğitim Şart

Yabancı Dil Öğrenmeyi Kolay Hale Getiren 5 Uygulama

Günümüzde yabancı dil öğrenme ihtiyacına doğru orantılı olarak yabancıl dil öğrenmeye yardımcı olan platformların ve mobil uygulamaların popüleritesi artmakta. Bizde yabancı dil öğrenmeyi kolay hale getiren 5 uygulamayı sizler için derledik

Duolingo

Uygulama marketleri içerisindeki popüler yabancı dil öğrenme uygulamalarından biri olan Duolingo, bir çok yabancı dili öğrenme seçeneği sunuyor. Bu yabancı dillere son olarak japonca ve Çince de eklendi.

Duolingo’nun web sitesine “BURADAN” ulaşabilirsiniz…

Voscreen

Türk yapımcılar tarafından geliştirilen ücretsiz yabancı dil öğrenme uygulaması Voscreen 1 milyondan fazla kullanıcının filmler, çizgi filmler ve oyun videolarından oluşan zengin içeriği sayesinde İngilizce öğrenmek için kullandığı bir platform.

Voscreen’in web sitesine “BURADAN” ulaşabilirsiniz…

Mondly

En kapsamlı yabancı dil öğrenme uygulamalardan biri olan Mondly tam 33 farklı dili öğrenme imkanı sunuyor. 20 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan Mondly hem android hem de iOS platformunda ücretsiz olarak indirilebilir konumda.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve iPad Wi-fi (kablosuz) bağlantı sorunu

Mondly’nin web sitesine “BURADAN” ulaşabilirsiniz…

Quizlet

İnteraktif yabancı dil öğrenme uygulaması olan Quizlet sayesinde arkadaşlarınız ile aynı anda yabancı dil çalışması yapabilirsiniz. 20 milyona yakın kullanıcısı bulunan Quizlet 18 farklı dilde öğrenme imkanı sunuyor.

Quizlet’in web sitesine “BURADAN” ulaşabilirsiniz…

Memrise

2017 yılında Google Play tarafından verilen en iyi uygulama ödülünü kazanan Memrise oyunlaştırma tekniğini kullanarak yabancı dil öğretiyor. Bir hikaye içerisinde dil öğreten Memrise, oyun oynayarak dilinizi geliştirmenizi sağlıyor. Bir ajan olarak görev yaptığınız hikayede ilerlerken bir yandan da dilinizi geliştirdiğinizi fark ediyorsunuz.

Memrise’ın web sitesine “BURADAN” ulaşabilirsiniz…

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı