İnternetin hayatımızın merkezinde olduğu günümüzde, bilgiye ulaşmakta daha kolay bir hale geldi. Yeni bir şey öğrenmek için kurslara gitme zorunluluğu büyük oranda ortadan kalktı. Bir çok alanla ilgili eğitimlere spesifik…

Yabancı Dil Öğrenmek için Kaynak Siteler

Yabancı Dil Öğrenmek için Kaynak Siteler

İnternetin hayatımızın merkezinde olduğu günümüzde, bilgiye ulaşmakta daha kolay bir hale geldi. Yeni bir şey öğrenmek için kurslara gitme zorunluluğu büyük oranda ortadan kalktı. Bir çok alanla ilgili eğitimlere spesifik olarak hazırlanmış web siteler ve mobil uygulamalar aracılığıyla ulaşabiliyoruz.

Bu yazımızda Yabancı dil öğrenmeye yardım eden 9 kaynak siteyi derledik. Site isimlerine tıklayarak o siteleri ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Google'dan Çocukların İnternet Güvenliği İçin Eğitim Programı
İşte o siteler
Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

2 Yorumlar

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.