Gamescom 2017’de Microsoft “dünyanın en güçlü oyun konsolu” olarak lanse ettiği Xbox One X’in Project Scorpio versiyonunu tanıtmış ve cihaz ön sipariş alımlarına başlamıştı.Ağustosta tüm dünyada ön siparişe açılan ürünün…

Xbox One X’in Türkiye Fiyatına İndirim

Xbox One X’in Türkiye Fiyatına İndirim

Gamescom 2017’de Microsoft “dünyanın en güçlü oyun konsolu” olarak lanse ettiği Xbox One X’in Project Scorpio versiyonunu tanıtmış ve cihaz ön sipariş alımlarına başlamıştı.Ağustosta tüm dünyada ön siparişe açılan ürünün Türkiye fiyatının 2.899 TL olması sebebiyle tepki çekmişti.

Tepkiler sonucunda ürünün Türkiye’deki ön siparişleri durdurulmuş ve fiyat değişimine gideceği belirtilmişti. Sekiz çekirdekli AMD işlemciyle 6 Teraflop‘luk GPU’nun eşlik ettiği Xbox One X’in Türkiye için yeni fiyatı 200 TL indirimle 2.699 TL‘ye düşürüldü.

İlginizi Çekebilir:  Call of Duty: WW 2 resmi olarak duyuruldu!

Xbox One X, 7 Kasım‘da piyasaya çıkacak. Project Scorpio Edition’ın ise sınırlı sayıda üretilecek. Xbox’ın resmi sitesi üzerinden ön siparişinizi verebilirsiniz.

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.