WhatsApp yeni özelliklerini beta tester’lara tanıttı.Artık yaptığınız sohbetlerde ne kadar fotoğraf ve video paylaştığınızı görüp telefonunuzda ne kadar alan kapladığını görebileceksiniz. 2.17.86 beta versiyonuyla gelen özellikle listenizdeki kişilerle ilgili yaptığını…

WhatsApp’tan iki yeni  özellik

WhatsApp’tan iki yeni özellik

WhatsApp yeni özelliklerini beta tester’lara tanıttı.Artık yaptığınız sohbetlerde ne kadar fotoğraf ve video paylaştığınızı görüp telefonunuzda ne kadar alan kapladığını görebileceksiniz.

2.17.86 beta versiyonuyla gelen özellikle listenizdeki kişilerle ilgili yaptığını sohbetlerle ilgili daha fazla detaya ulaşacaksınız. Örneğin iki kişi arasında kaç fotoğraf, kaç video paylaşıldığı gibi.

Ayrıza ‘Size’ (Boyut) adıyla yeni bir sekme de geldi. Bu sekme kullanıcılara kişilerle yaptığınız konuşmaların telefonunuzda ne kadar yer kapladığını gösterecek. Yani paylaştığınız fotoğraf, video gibi medyaların toplam boyutunu gösterecek.

İlginizi Çekebilir:  Telefonunuzda Mutlaka Olması Gereken 15 Uygulama

Yeni özelliklere şimdilik sadece Windows 10 Mobile ve Windows Phone 8.1 platformunu kullananlar beta kullanıcıları ulaşabiliyor.

Kaynak:Cnnturk

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.