Haberler

WhatsApp’ta Ses Kayıt Düğmesi Özelliği Değişiyor !

WhatsApp, sesli mesajları kaydetme yönteminde değişikliğe gitmeye karar verdi. Bugüne kadar sesli mesajları kaydetmek için ‘kaydet’ butonuna parmağımızı basılı tutmamız gerekiyordu.

Yeni sesli mesaj kayıt yönteminde ise  sesli mesaj kayıt etmeye başladığımızda yukarıda bir kilit simgesi çıkacak ve parmağımızı bu kilit simgesine sürüklediğinizde basılı tutmadan kayıdınız devam edecek. Kaydınız bittiğinde gönder butonuna dokunmanız yeterli olacak.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp'a Metin Tabanlı Durum Güncellemesi Özelliği Geldi!

Yeni sesli mesaj kayıt yönteminin henüz test aşamasında olduğunu hatırlatalım.Çalışmalar bittikten sonra bu özelliğin en kısa süre içinde hem iOS hem de Android için yayınlanması planlanıyor.

Kaynak: Whatsappen

Etiketler
Daha Fazla Göster

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı