Whatsapp bugün yayınladığı bir güncelleme ile eski durum özelliğini tekrar aktif hale getirdi. WhatsApp’ın yeni güncellemesi ile gelen yeni özellikler ise şöyle, Kullanıcıların yoğun şikayeti üzerine, Hakkımda özelliği geri geldi….

Whatsapp’a yeni güncellemeyle eski özellik!

Whatsapp’a yeni güncellemeyle eski özellik!

Whatsapp bugün yayınladığı bir güncelleme ile eski durum özelliğini tekrar aktif hale getirdi. WhatsApp’ın yeni güncellemesi ile gelen yeni özellikler ise şöyle,

  1. Kullanıcıların yoğun şikayeti üzerine, Hakkımda özelliği geri geldi. Artık kullanıcılar profillerinde sadece metin olarak durum paylaşabilecekler.
  2. Videoların indirilmesi beklemeden, direk olarak izleyebileceksiniz! Ayrıca videolar oynatılırken de telefonunuza indirilmeye devam edecek.
  3. Karanlıkta fotoğraf ve video kaydetmeye çalışıyorsanız, kamera sekmesinde bulunan ay işaretine dokunmanız yeterli olacaktır.
  4. Fotoğraf düzenlerken, 3D Touch ile kesme özelliğini kullanarak fotoğrafı hemen kesip telefonunuzun ekranını doldurabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:  WhatsApp'a 'Gerçek Zamanlı Konum Paylaşma' Özelliği Geliyor
Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.