Haberler

WhatsApp’a “3 Yeni Özellik” Geliyor!

Dünyanın en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp, sürekli olarak getirdiği yenilikler ile birlikte zirvedeki yerini perçinlemeye çalışıyor.Whatsapp ekibi, Uygulamaya yeni gelecek özellikler ile beraber kullanıcılarına hem görsellik hem de kullanılabilirlik açısından daha kaliteli bir deneyim sunma amacında.

WhatsApp’ın  yayınlanan 2.17.30 sürüm güncellemesi kullanıcılara üç farklı yeni özellik sunuyor.
  • Fotoğraflara filtre ve efekt ekleyin: Yeni bir fotoğraf çektiğinizde veya halihazırda telefonunuzda olan fotoğraf, video veya GIF’lerden birini seçerek  6 güzel efekti, göndermek istediğimiz görüntülere kolayca uygulayacağız.
  • Toplu fotoğraf gönderimlerine otomatik albüm: 4’ten fazla fotoğraf aldığımızda ya da gönderdiğimizde oluşan kalabalığı engelleyecek. Görüntüler otomatik olarak mesaj şeklinde bir albüm kutucuğu ile gösterilecek.
  • Yeni cevaplama kısayolu : Basit bir hareketle cevap vermek istediğiniz mesaj bildirimi ya da mesajı hızlıca sağa kaydırmanız yeterli olacak.
İlginizi Çekebilir:  Facebook'tan "Canlı Yayın Özelliği" İle İlgili Yeni Güncelleme

Şimdilik İOS için gelen güncellemenin kısa süre içinde Android içinde gelmesi bekleniyor.

Kaynak : Verge

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı