WhatsApp, yeni bir özellik test etmeye başladı.Bu özellik sayesinde şirketler artık whatsApp kullanıcıları ile mesajlaşma yoluyla iletişim kurabilecek.Bu durum kullanıcıların SMS’lerde olduğu gibi istemeyen mesajlar ile karşı karşıya kalması anlamına…

WhatsApp Can Sıkıcı Özelliği Test Etmeye Başladı

WhatsApp Can Sıkıcı Özelliği Test Etmeye Başladı

WhatsApp, yeni bir özellik test etmeye başladı.Bu özellik sayesinde şirketler artık whatsApp kullanıcıları ile mesajlaşma yoluyla iletişim kurabilecek.Bu durum kullanıcıların SMS’lerde olduğu gibi istemeyen mesajlar ile karşı karşıya kalması anlamına geliyor.

WhatsApp, test edilen bu özelliği sayesinde çok büyük bir gelir elde etmeyi planlıyor.Fakat sosyal medya kullanıcıları,bu yeni özelliğe karşı sert bir tavır almış durumdalar.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp'ta Ses Kayıt Düğmesi Özelliği Değişiyor !
Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.