Otolugat

Volkswagen’in Projesi Gen.E, 2020 Model Golf ile İlgili İpuçları Veriyor..

Volkswagen’in Gen.E olarak adlandırdığı yeni elektrikli araştırma otomobilinin ve elektrikli araçlar için geliştirilen”robotik şarj istasyonu” teknolojisinin fotoğrafları internete sızdı.

Gen.E olarak adlandırılan projenin Volkswagen’in Golf’ü elektrikleştirme çalışmasının parçası olduğu düşünülüyor. Sızan fotoğrafların ise 2020 yılında tamamlanacak elektrik ile çalışan  sekizinci nesil Golf’ün tasarımını yansıttığı tahmin ediliyor.

Lityum-iyon batarya teknolojisinin kullanıldığı Gen.E’nin tek seferdeki menzil değerini 400 kilometre olduğu ve maksimum kaza güvenliğine sahip olduğu belirtildi.

İlginizi Çekebilir:  Volkswagen Polo’nun sedan modeli geliyor: Virtus

Kaynak : Autocar

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı