Yazıhane

Üye Alımı Açık Türk Torrent Siteleri

Yazıhanemizde bu defa  üye alımları açık olan Türk torrent siteleri var.Peki Türk torrent sitelerinin avantajları nedir? Yabancı sitelere göre avantajı yerli içerikleridir. Yerli film, dizi, müzik, TV şovlarına daha kolay ulaşabilirsiniz. Türkçe dublaj film izlemeyi seviyorsanız en gerekli araçlar arasında yer alırlar.

Bu sitelerden birine üye olan arkadaşlarımız var ise yorum kısmında toplanım davette bulunabiliriz.
TürkNova – Kapalı

İçerikleri gayet güzel ve düzenlidir. Dizileri gün geçmeden, kaliteli görüntü formatıyla sunar.Kısa bir süre önce yeni tasarımına kavuşmuş olması siteyi daha kullanılabilir bir seviyeye getirmiş.10 Mayıs’a kadar üye alımlarını açık tutacağını ve yine aynı tarihe kadar tüm torrentlerin altın olacağını da hatırlatmakta fayda var.

TrackerTürk – Kapalı (Facebook sayfasından davetiye isteyebilirsiniz.)

Yerli dizileri ve filmleri en kaliteli sunan sitedir. DVD kalitesinde ki filmleri, Upscale ile 720p kalitesinde sunmakta. Yerli dizilerin kalitesine laf söylemek gerçekten haksızlık olur. Her dizi 1080p kalite de riplenip, siteye ekleniyor. Sitede içerik sıkıntısı diğer sitelere göre daha fazla ama dediğim gibi yerli dizi ve filmler için kullanılabilir.
HDTurk – Açık

Adından da anlaşıldığı gibi HD‘ye önem veren bir sitedir. 1080p, 720p filmleri rahatlıkla bulabilir, indirebilirsiniz. Kalitesi gerçekten şahanedir. WiKi, Sparks, War gibi gibi grupların riplerine ekstra Türkçe dublaj koyarak dual filmler sunuyorlar. Yerli diziler içinse kalite yine değişmiyor. Geneli 720p ama 1080p dizileri de görmek mümkün.

İlginizi Çekebilir:  Torrent Nedir? Popüler Torrent Uygulamaları Hangileridir? Popüler Torrent Siteleri Nelerdir?
Turkseed – Kapalı

Şuanda üye alımı açık olan kaliteli paylaşımlarda bulunan yerli bir torrent sitesidir. Kayıt oldum ve içeriklere göz gezdirdim içlerinde boş yani çöp içerikler bulunmuyor genel itibariyle güzel bir site. Dergi, müzik, film ve dizi kategorileri oldukça fazla içeriğe sahipken bir üyelik alıp kullanmakta yarar var.

Turkdepo.biz – Kapalı

Eski ve kaliteli bir site olan Turkdepo yaklaşık bir senelik bir aradan sonra tekrar sunum hayatına başladı. Üyelikleri açıkken hemen bir tane almakta yarar var. Sunumları gerçekten kaliteli bir site.

Türktorrent.cc – Kapalı

Bittürk ile birlikte Türkiye’nin en eski torrent sitelerinden birisi olan Türktorrent, 10 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam ediyor. Bir günde eklenen torrent sayısı 10-20 arası oluyor. Bu torrentler arasında eski filmler de yer alıyor. Arşiv meraklısı iseniz ve eski filmlere karşı ilginiz varsa mutlaka tercih etmelisiniz. Üye alımı maalesef yapılmıyor ancak mevcut üyeler bonus puan karşılığında davetiye satın alabiliyor.

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

60 Yorum

  1. Merhaba torrent ultra kapanmış oranın rkibi torrent-turk.net açmışlar üyeliklerde açık

  2. Paylaşım Aleminde En Kaliteli Site Olmak Üzere Sitemizi Açtık.. HBT Rip Grubumuz Sizler İçin En Kaliteli Sunum Yapmak İçin Gereken Emek Ve Yatırımı Yapmakta..
    Sitemizde BluRay, Oyun, Program, Yabancı Dizi Vb. İçerikleri Bulabilir, Rahatlıkla İndirebilirsiniz..
    Paylaşımın Güçlü Fenomeni Olarak Çıktığımız Bu Yolda Sizleride Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız. “Sizlerle Birlikte Daha Büyük Bir Aile Olacağımıza Ve Daha İyi Başarılara İmza Atacağımıza İnanıyoruz”
    HeroBit.Net

  3. hemen hemen yeni kurulan turk-torrent.com var arkdaşlar ben kullanıyorum memnunum içerik olarak yeni başlayan bir site gibi ama tasarımı vs benim hoşuma gitti ayrıca isteklere çabuk cevap veriyorlar tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı