Haberler

Ünlüler ve VIP üyeler için Tinder Görüntülendi

Tinder ünlüler, modeller ve milyonerler” için “Tinder” olarak tanımladığı,popüler buluşma uygulamasının gizli bir versiyonu olan Tinder Select ortaya çıktı.

Tinder yöneticileri Tinder Select’in varlığınışimdiye kadar resmi olarak kabul etmedi.

 

Tinder Select hakkında dikkat edilmesi gereken şey normal Tinder’in yaptığı işleve benzer şekilde işlev görmesidir. Tinder Select’in birkaç renk değişikliği haricinde normal sürümü ile aynı görünmektedir. En önemli fark,Tinder Select üyesi olan biriyle karşılaştığınızda, resimlerde mavi bir çerçevenin üst kısmında “Seç” yazan bir rozetle ile görünüyor olmasıdır.Bu sürümün aslında henüz ABD’de bile kullanıma sunulmayan beta sürümü olduğuna yönelik söylentiler var ve Tinder Select’in şu an ki profillerin çoğunun şirketin teknik departmanın da çalıştıkları ya da iletişim uzmanları oldukları söyleniyor.

İlginizi Çekebilir:  Spor salonlarının Tinder’ı: "Gymder"

Nasıl üye olurum

Tinder Select’e nasıl eriştiğiniz konusunda başvurmanın hiçbir yolu yoktur. Ya Tinder tarafından davet edilmek zorundasınız ya da davet yetkisine sahip birisi tarafından davet edilmeniz gerekmektedir.

Kaynak:businessinsider.com

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı