Haberler

Twitter’dan kullanıcıları rahatlatan güncelleme

Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte kullanıcılar, kendilerini takip etmeyen insanlardan mesaj alamayacaklar. Twitter‘a yeni eklenen filtre sayesinde gelen bu mesajları ya görmezden gelebilir ya da rahat bir şekilde sonraya erteleyebilirsiniz.

Twitter kullanıcılarının rahatsız olduğu bir özelliği daha çözüm bulan sosyal medya devi, bundan sonra profil fotoğrafı olmayan, e-posta hesabını onaylanmamış ve takip etmediğiniz hesaplarını görmezden gelebileceksiniz.

Bu güncelleöyle gelen yeni filtre özellikleriyle sizi rahatsız eden her türlü faktörün önüne geçebileceksiniz.

Mobil kullanıcılarının bu özelliği Twitter Bildirimler kısmından ulaşarak bildirim ayarlarını özelleştirebilirler.

Bilgisayar üzerinden Twitter’ın bu özelliğine ulaşmak için, Bildirimler>Ayarlar kısmına giderek görmek istemediğiniz seçenekleri işaretleyebilirsiniz.

⇓Sizde bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?⇓

 

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı