TurkNet, AKN’siz interneti “Bir dönemi kapatıyoruz!” sloganı ile duyurdu. Kendi altyapısındaki kullanıcılardan sonra Türkiye’nin her yerindeki abonelerinin AKN’lerini kaldıran ilk operatör oldu. Önceden tüm kullanıcılar için 150 GB olan AKN artık sınırsız hale geldi. Türkiye’de…

TurkNet AKN’yi kaldırdı!

TurkNet AKN’yi kaldırdı!

TurkNet, AKN’siz interneti “Bir dönemi kapatıyoruz!” sloganı ile duyurdu. Kendi altyapısındaki kullanıcılardan sonra Türkiye’nin her yerindeki abonelerinin AKN’lerini kaldıran ilk operatör oldu. Önceden tüm kullanıcılar için 150 GB olan AKN artık sınırsız hale geldi. Türkiye’de AKN’yi ilk kaldıran kurum da TurkNet oldu.

TurkNet, aktif altyapısı kapsamındaki müşterilere herhangi bir fiyat farkı olmadan AKN’siz ve taahhütsüz 100 Mbps’e kadar yüksek hızlı internet hizmeti veriyor. Aktif altyapısı dışında kalan bölgelerdeki yeni müşterilere ise yine AKN’siz ve taahhütsüz 35 Mbps’e kadar hız sunuyor.

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.