Eğitim Şart

Türk Lise Öğrencisinin Geliştirdiği Oyun Uncrect, Steam’de Yayınlandı

18 yaşında bir lise öğrencisi olan Sedat Güç tarafından, 18 aylık bir geliştirme süreci sonucunda ortaya çıkan Unrect isimli oyun,  Steam’de yayınlanmaya başladı.

Oyunda kendi kolonisini kurmaya çalışan minik bir karakteri kontrol ediyoruz. Dünyanın çeşitli bölgelerine dağılmış yaşam kaynaklarını toplayıp bu kaynakları kapsüllerde aktararak kolonimize renk katacak yeni bireyler üretmeye çalıştığımız açık dünyaya sahip oyunda, düşman güçlere karşı mücadele vermeniz gerekiyor. Düşman baskınlarını savuşturmak için üssünüze taretler, mayınlar, tuzaklar ve çeşitli ekipmanlar kurarak sağlam bir savunma hattı oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Türk oyun firmalarında staj imkanı!

Steam üzerinden erişim sağlayabileceğiniz oyunun sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.Oyunun oynanış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz…

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı