Kol Bozuk

Türk Geliştiriciden Flappy Birds Benzeri Oyun: “Tough Jumping 2”

Dünya’daki oyun sektörü kadar hızlı bir büyümeye sahip olmasa da ülkemizde de oyun sektörü gelişiyor. Yerli oyun geliştiricileri oyunları ile birlikte sektörde adını duyurmaya çalışıyor.

Buse Kartal isimli bir geliştirici tarafından Google Play Store’da Buse Game çatısı altında indirilmeye sunulan %100 yerli bir yapım olan Tough Jumping 2, android cihazlar için indirilebilir durumda.Tough Jumping 2 oyununda ekrana dokunarak zıplayan karakteri kontrol ediyorsunuz ve en üst kata çıkmaya çalışıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  iOS ve Android Telefonlarda En fazla Yaşanan 5 Sorun

Oyunda farklı özelliklere sahip 6 karakter yer alıyor. Oyunda yeni karakterlere ulaşmak için altın biriktirmeniz gerekiyor. Oyundaki karakterlere  Sarı Göz, Sinsi, Neşeli, Uzaylı, Testere ve Adalet isimleri verilmiş.Aşağıdaki resimden karakterlerin özellikleri görebilirsiniz.

Tough Jumping 2 Oyununu “BURADAN” indirilebilirsiniz. Oyunun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz..

 

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı