Kol Bozuk

Tetris Oyunundan Battle Royale Olur mu?

Bu haberi görünce çok şaşıracaksınız.Bildiğimiz Battle Royal oyunları gibi olmasada yılların eskitemediği oyun Tetris 99, Battle Royale modu ile oyuncuların karşısına çıktı.

Bir çok kullanıcının tercih ettiği Pubg ve Fortnite’a karşı birşeyler yapmak isteyen Nintendo, yaptığı açıklama ile Battle Royale oyununu duyuracağını söylemişti. Nintendo of America tarafından yayınlanan video ile yeni Battle Royale oyununun, hiç kimsenin aklına gelmeyen Tetris 99 olduğu duyuruldu.

99 oyuncunun bir araya gelerek, bildiğimiz Tetris oynadıkları Tetris 99, temelde gerçekten bir tür Battle Royale oyunu olarak karşımıza çıktı. Herkesin aynı anda Tetris 99 oynamaya başladıkları ve 98 oyuncuyu geçerek, sona kalmaya çalıştıkları yeni oyun, görenleri şaşırtmayı başardı. Nintendo Direct isimli yeni platformun tanıtımı adına gösterilen oyunun, yakın zaman sonra Nintendo Switch üzerinde oynanabilir hale geleceği belirtilirken, oyuna dair ilk videolar da geldi.

İlginizi Çekebilir:  Oyun Dünyasının Başının Belası Wall Street Bankaları

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı