Tavsiyeler

Tavsiye:Video Düzenleme Programı-Movavi Video Editor Plus

Teknolugat ekibi olarak sizin için hazırladığımız videolarda olsun kişisel amaçlı hazırlamak istediğimiz videolarda olsun her zaman basit ve kullanışlı aynı zamanda birçok özelliği olan bir video düzenleme programı olsun istedik.Yaptığımız araştırmalar sonrasında Movavi Video Editor Plus programı ile yollarımız kesişti.Bir süre kullanıp deneyimledikten sonra bu tecribemizi, programın genel özellikler ve nasıl video hazırlanabileceği konusunu sizinle paylaşmak istedik.Youtuber adalarını bu yazıya bekliyoruz.

Movavi Video Editor Plus Özellikleri

  • Bu programda standart video düzenleyicideki tüm işlevlerin yanı sıra nesne animasyonu gibi bir takım ilginç ek özellikler mevcut.
  • Ana kare animasyonunu kullanarak klipler, başlıklar, çıkartmalar ve belirtme çizgileri üzerine pürüzsüz hareketler ekleyin.
  • Arşivinizdeki kayıtlardan bir video hazırlamak istiyorsunuz ancak video montajıyla çok fazla vakit kaybetmek istemiyorsunuz. Akıllı montaj sihirbazına ekleyin, sadece dakikalar için size müzikli bir video hazırlasın.

  • Ana kareleri kullanarak nesneleri ekranda istediğiniz yere uçurun.

  • 160’tan fazla yaratıcı efekt.

  • Basit veya animasyonlu başlıklar ekleyin, metin ayarlarını düzenleyin.

  • Video ve fotoğraflarda kullanmak için 100’den fazla geçiş arasından seçim yapın.

Üst kısımlarda bahsettiğimiz özellikler haricinde benim en beğendiğim özelliklerinden bahsetmek istiyorum.Programın crome key özelliği veya videodaki ses vuruş noktarın tespiti hatta ve hatta videda ki sahne geçişlerini algılayarak sizin için ayrı video parçaları haline getirerek mükemmel bir zaman tasarrufu sağlıyor.Bunların dışında otomatik zoom in zoom out,videoda ki sarsıntıları giderme,videonun bir kısmına vurgu yapma veya belirtmiş olduğunuz noktayı gizleme(puslama) ve düşük özellikli bir bilgisayarda yüksek çözünürlüklü bir video düzenlemeyi deniyorsanız yüksek ihtimalle bilgisayarınız donacak ve montaj işlerinizi halledemiceksiniz.Bu noktada movavi hd video optimizasyonu ile işleyecek olduğunuz görüntülerin kalitesini sadece düzenleme esnasında otomatik optimize ederek bilgisayarınızda donma ve kasma olaylarını ortadan kaldırarak mükemmel bir çözüm sunuyor.

Kısacası Movavi Video Editor Plus’ın özellikleri saymakla bitmez. Eğer video montaj işleri ile uğraşmak için bir başlangıç noktası arıyorsanız kesinlikle bu programı tavsiye ederim.Movavi Video Editor Plus    programına 125.96 tl gibi uygun bir fiyata temin edebilirsiniz.

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

2 Yorum

  1. Çok güzel anlatım yapmışsınız, vermiş olduğunuz bilgiler çok güzel program gerçekten çok iyi, teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı