HaberlerYazıhane

Tarayıcı Dünyası’nın Yükselen Yıldızı Operaya Bakış

Tarayıcı Dünya’sının yükselen yıldızı operaya sizler için göz attık ve size opera ile ilgili  söyleyebileceğimiz şeylerden bir tanesi huzur.Operayı bilgisayarınıza kurmadan önce sizlere özellikleri hakkında biraz bilgilendirelim istedik.

Ayrıca videomuzda da operaya kısa bir göz atabilirsiniz.

Daha güvenli ve gizli kalın

  • Opera gezinme güvenliğinizi sağlar, böylece içeriğe odaklanabilirsiniz. Güvenli tarayıcımız sizi web’deki sahtekarlık ve zararlı yazılımlardan korur.

opera vpn

Reklamsız İnternetin tadını çıkarın

 

  •  Opera, eklentilere ihtiyaç duymadan reklamları engelleyebilen ilk büyük tarayıcıdır. Test sonuçlarına göre dahili reklam engelleyicisi, içerik açısından zengin web sayfalarını Opera’ya %90 daha hızlı yüklüyor.

reklamsiz-vpn

Web’de kolayca birden fazla işle uğraşabilirsiniz

  • Görsel yer imleri, sekme döngüsü ve özelleştirilebilir kısayollar sayesinde yolunuzu kaybetmez ve zaman kazanırsınız. Hiçbir şeyi kaçırmadan gezinme ve diğer uygulamalarda çalışmanızı sağlayan kaydırılabilir, hareketli bir video karesi özelliği olan yeni video açma özelliğini kaçırmayın.
İlginizi Çekebilir:  Reklam Engelleyici Yazılımlar Ne Kadar Kullanılıyor?

fazla-icerik-opera

Daha hızlı ve uzun gezinin

  • Opera’nın hızı ve performansı oldukça iyi. Veri sıkıştıran Opera Turbo özelliği, yerleşik reklam engelleyici ve diğer özellikleri, daha hızlı gezinmenize ve yeni pil tasarrufu özelliği de daha uzun süre gezinmenize yardımcı olacaktır. Laptop pil ömrünü %50’ye kadar uzatır.

opera-hiz

Tarayıcı verilerini yanınızda taşıyın

  • Cihazlar arasında geçiş yaptığınızda Opera sync ile gezinmenize kaldığınız yerden devam edersiniz. Yer imleri, açık sekmeler ve diğer veriler Opera hesabınızla eşitlenir.

veri-tasima-opera

 

Opera İndir

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı