Yazıhane

Takip Edilesi Yemek Üzerine 5 Instagram Hesabı #1

Instagram’ın devasa kitlelere ulaşmasıyla beraber  bir çok kategoride binlerce bilgilendirici hesap ortaya çıktı. Bu hesapları keşfetmek ise Instagram kullanıcıların bir hayli zamanı almakta.Bu sebeple bizde takip edilesi yazı serisimizi başlıyoruz.

Takip edilesi yazı serimizde ilk olarak yemek kategorisinde Instagram hesaplarından 5 tanesini paylaştık. Instagram’da bir çok gözümüzü doyuran ve midemize rehberlik eden  yemek hesabı mevcut olduğu için bu kategori ile ilgili bir kaç liste daha yayınlacağız.

gurmedegilacim

Bu hesap “Yerim, çok yerim, iyi yerim!” sloganıyla karşımıza çıkıyor. Aşina olunan tatların yanısıra yeni tatlar keşfetmek için takip edilesi bir hesap.

Takip etmek için: gurmedegilacim


iremcoskunkan

Sağlıklı ve güzel tatlar keşfetmek istiyorsanız tam size göre bir hesap ile karşı karşıyasınız. Sağlıklı ve nefis yemekleri keşfetmek için takip edilesi bir hesap..

İlginizi Çekebilir:  Tüketici Alışkanlıklarını Değiştiren Teknolojik Gelişmeler

Takip etmek için: iremcoskunkan


yenibaslayanlaricinmutfak

“Karışık değil sade mutfak” sloganıyla karşımıza çıkan hesap, başlangıç seviyesinde mutfak ile ilgilinenler için iyi bir tercih görünüyor. Hesap sahibinin de belirttiği gibi “Artık yemeğe odaklanalım” diyenler için takip edilesi bir hesap

Takip etmek için: yenibaslayanlaricinmutfak


kangurular

“Dünyayı Gezen Lezzet Kaşifleri ” sloganıyla karşımıza çıkan hesap,herhangi bir şehrin hiç duymadığınız bir lezzetini karşınıza çıkarmasının yanı sıra bu lezzetleri bulma konusunda size rehberlik ediyorlar. Yeni lezzetler arayışında iseniz takip edilesi bir hesap.

Takip etmek için: kangurular


fakirgurmesi

“İçinizden biri” sloganıyla oldukça fazla yemek videosunun yer aldığı takip edilesi bir hesap.

Takip etmek için: fakirgurmesi


 

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı