Super Mario Run,Nintendo tarafından ilk olarak İos kullanıcılarının hizmetine sunulmuştu. İos kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören oyun, ilk 4 günde 40 milyon indirilmişti.Super Mario Run, Mart ayında android kullanıcılarının hizmetine…

Super Mario Run’ın Android için  Tarih Netleşti!

Super Mario Run’ın Android için Tarih Netleşti!

Super Mario Run,Nintendo tarafından ilk olarak İos kullanıcılarının hizmetine sunulmuştu. İos kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören oyun, ilk 4 günde 40 milyon indirilmişti.Super Mario Run, Mart ayında android kullanıcılarının hizmetine gireceğini burada ki yazmızda paylaşmıştık.

Şu ana kadar belirsizlik içinde olan Super Mario Run için çıkış tarihi kesinleşti. Firma, oyunun Android üzerinden yayınlanması için net bir tarih verdi.

İlginizi Çekebilir:  Brexit Sonrası Oyun Firmaları Birleşik Krallık'tan Ayrılmayı Planlıyor..

Super Mario Run, Google Play’de listelendi fakat henüz indirilmeye sunulmuş değil. Öte yandan sadece ön kayıt seçeneği bulunuyor. Bu da tanıtımda uyarılar almak isteyenler için faydalı olacaktır.

 

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.