Dünyaca ünlü sanatçı Taylor Swift, yaklaşık iki yıl önce aldığı kararla  Spotify‘da ve Apple Music’de albümlerini yayınlamama kararı almıştı.Daha sonra bu kararını kısmen değiştirmiş ve tüm albümlerini sadece Apple Music’te…

Spotify’dan Taylor Swift Hayranlarına Güzel Haber !

Spotify’dan Taylor Swift Hayranlarına Güzel Haber !

Dünyaca ünlü sanatçı Taylor Swift, yaklaşık iki yıl önce aldığı kararla  Spotify‘da ve Apple Music’de albümlerini yayınlamama kararı almıştı.Daha sonra bu kararını kısmen değiştirmiş ve tüm albümlerini sadece Apple Music’te yayınlamıştı.

Taylor Swift’in yeniden kararını değiştirdi ve tüm albümlerini Spotify üzerinden de erişime açtı. Swift’in menajerlik ekibinin Twitter üzerinden  yaptğı açıklamada, Swift’in “1989” isimli albümünün tüm dünyada 10 milyondan fazla satmasını kutlamak adına böyle bir karar aldığı belirtildi.

Taylor Swift’in tüm müzik kataloğuna hem ücretsiz hem de Premium Spotify üzerinden erişilebilir durumda.

İlginizi Çekebilir:  2016 Yılında Teknoloji Dünyasının Hayal Kırıklıkları

Kaynak: Techcrunch

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.