Spotify, dönemlere ve özel günlere göre listeler olduşturduğuna şahit olmuştuk. Geçtiğimiz günlerde yaz mevsiminin gelmesiyle beraber yaz mevsimine özel bir liste oluşturup, bunu kullanıclar ile paylaşmıştı. Spotify, Babalar Günü’nün yaklaşması…

Spotify’dan, Babalar Günü’ne Özel Liste !

Spotify’dan, Babalar Günü’ne Özel Liste !

Spotify, dönemlere ve özel günlere göre listeler olduşturduğuna şahit olmuştuk. Geçtiğimiz günlerde yaz mevsiminin gelmesiyle beraber yaz mevsimine özel bir liste oluşturup, bunu kullanıclar ile paylaşmıştı.

Spotify, Babalar Günü’nün yaklaşması ile beraber babaları da unutmadı. Babalar günü için özel bir liste oluşturdu.“Babalar” isimli çalma listesinde Orhan Gencebay,Müslüm Gürses, İbrahim Tatlıses, Ferdi Tayfur ve Selami Şahin’in seslendirdiği şarkıların yanı sıra Sibel Can, Yıldız Tilbe, Kibariye, Ebru Gündeş ve Bergen gibi kadın sanatçıların sesinden baba temalı şarkılar bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Spotify’dan Taylor Swift Hayranlarına Güzel Haber !

Spotify’ın hazırladığı babalar çalma listesinde bulunan şarkıları “BURADAKİ” listeden dinleyebilirsiniz…

 

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.