Dünyanın en iyi müzik servislerinden biri olan Spotify ülkemiz de dahil 33 ülkede indirime gitti. 2013 yılından beri ülkemizde hizmet veren Spotify, 13.99 TL fiyat etiketine sahip olan Premium servisini öğrencilere artık 6.99 TL‘den…

Spotify Premium Öğrenci İndirimi Türkiye’de!

Spotify Premium Öğrenci İndirimi Türkiye’de!

Dünyanın en iyi müzik servislerinden biri olan Spotify ülkemiz de dahil 33 ülkede indirime gitti. 2013 yılından beri ülkemizde hizmet veren Spotify, 13.99 TL fiyat etiketine sahip olan Premium servisini öğrencilere artık 6.99 TL‘den sunacak.

Spotify Premium Hizmetler Müdürü Alex Norstrom yaptığı açıklamada  “Dünya genelinde ‘Öğrenci için Premium’ paketimizi sunduğumuz için gerçekten çok heyecanlıyız. Şu an pazarda en iyi, en kapsamlı öğrenci dijital müzik paketini hayata geçirmiş bulunuyoruz. Öğrenciler en tutkulu ve müzikle arası en iyi olan fan kitlesini oluşturuyor. Milyonlarca öğrenciye, mevcut Premium paketinin yarı fiyatına Spotify Premium hizmeti vererek onların hayatlarını müzikle doldurmaktan gurur duyuyoruz” dedi

İlginizi Çekebilir:  MP3 öldü, Çok Yaşa AAC !

Öğrenciler bu paketten  öğrencilik hayatlarının devam ettiği her yıl yararlanabilecek. Öğrenciler  “buradan”  tıklayarak abone olup bu hizmetten yararlanabilicekler..

Kaynak: Teknosafari

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.