Kol Bozuk

Söz Dizisinin Mobil Oyunu Çıktı

Türk televizyon izleyicileri arasında oldukça popüler olan ve iyi reyting oranına sahip olan Söz dizisinin mobil oyunu yapıldı.Türkiye’de bir diziye ait ilk mobil oyun olan Söz,ilk 24 saatte Google Play Store’da oyunlar kategorisinde birinci sırada yer aldı.

12 kişilik bir ekip tarafından 6 aylık bir çalışmayla yapılan, aksiyon ve strateji türündeki oyun, Google Play Store ve App Store üzerinden  ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor.Dizideki karakter ve kabiliyetlerine göre yapılan Özel kuvvet Tim Komutanı Yavuz (Tolga Sarıtaş), Avcı (Burak Sevinç), Keşanlı (Görkem Sevindik), Hafız (Mustafa Yıldıran), Karabatak (Eren Vurdem), Çaylak (Aytaç Şaşmaz) ve Aşık’ın (Doğukan Polat) karakterleri  oyun oynanıyor.

İlginizi Çekebilir:  Düşük Donanımlı Bilgisayarlar İçin PUBG Lite Çıktı

Söz dizisi popülerliğini koruduğu sürece oyununda fazlaca ilgili göreceği aşikar. Türkiye’deki bir dizinin mobil oyunun bu kadar ilgi görmesi de diğer tutan televizyon yapımlarının böyle bir hamle yapmasına olanak tanıdığını söyleyebiliriz.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı