ABD gibi ülkelerde mağazalar önünde uzun kuyruklar oluşturan Black Friday indirimlerinin Türkiye’deki en önemli yansımalarından biri de Sony’nin PlayStation için yaptığı indirimler olacak.Bu doğrultuda Sony, tüm dünya genelinde %60’a varan…

Sony’den PlayStation’a Özel %60’a Varan Black Friday İndirimi!

Sony’den PlayStation’a Özel %60’a Varan Black Friday İndirimi!

ABD gibi ülkelerde mağazalar önünde uzun kuyruklar oluşturan Black Friday indirimlerinin Türkiye’deki en önemli yansımalarından biri de Sony’nin PlayStation için yaptığı indirimler olacak.Bu doğrultuda Sony, tüm dünya genelinde %60’a varan PlayStation Black Friday (Kara Cuma) indirimlerini Türkiye fiyatlarına da yansıtıyor.

Türkiye’de birçok marka yaptığı indirimleri internetle sınırlı tutarken Sony’nin Black Friday çılgınlığı mağazalar da gerçekleşecek. Yapılan tüm indirimler Sony Center, OverGame, D&R, Teknosa, MediaMarkt, Vatan ve Carrefour mağazalarında da geçerli olacak.

PlayStation Black Friday (Kara Cuma) indirimleri

Sony tarafından 24-27 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek indirimler kapsamında oyunseverler PlayStation VR sanal gerçeklik gözlüğü, PlayStation Camera ile PlayStation VR Worlds ve GT Sport oyunlarından oluşan 4’lü pakete 1.499 TL’ye sahip olabilecek. Bu dört gün boyunca PS4 1TB konsol ve FIFA 18 paketi ise yalnızca 1.549 TL’ye sunulacak.

İlginizi Çekebilir:  Gran Turismo Sport'dan güzel haber..

Black Friday süresince NBA 2K18 ve W2K18 oyunları 219 TL, GT Sport 129 TL, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Uncharted: Kayıp Miras oyunları ise 89 TL’ye oyuncularla buluşacak.

 

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.