Haberler

Snapchat’e Yeni Özellikler Geldi !

Snapchat’e yeni gelen güncelleme ile birlikte uygulamaya hikayelere bağlantı ekleme, ses filtreleri ve arka plan zeminleri ekleme özellikleri getirildi. Güncelleme, iOS ve Android platformlarına eş zamanlı olarak geldi.

Hikayelere Bağlantı Ekleme

Hikayelerine kullanıcıların istedikleri web sitelerine bağlantı vermesine olanak tanıyor. Gönderdiğiniz kişinin bağlantıya ulaşması için tek yapması gereken hikayenizi yukarı kaydırmak.

Arka plan Zeminleri Ekleme

Bu yeni özellik, çektiğiniz hikayelerinizin daha renkli ve desenli olmasına imkan veriyor.Bu özellik, insanların sadece yüzlerini değil, Bir nesneyi kesip arkasına gösterişli bir desen koymanızı zeminleri yaratıcı yollarla güzelleştirmesini sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Apple Kendi Ekosisteminde Samsung'u İstemiyor
Ses Filtreleri

Bu yenilik ile beraber hikayelerinizin sesleri üzerinde oynama imkanı tanınıyor. Ekranın altındaki hoparlör simgesine dokunarak çeşitli karakter seslerinden biri seçilerek hikayelerinize mizah ve stil katabiliyorsunuz.

Kaynak : Verge

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı