Haberler

Snapchat’de İşler Yolunda Gitmiyor !

Mart ayının başında halka arz edilen ve borsada işlem görmeye başlayan Snapchat’in çatı şirketi Snap Inc. için borsadaki ilk günler iyi gitse de daha sonra şirketin hisseleri ciddi düşüşler yaşamaya başladı.

İlk başta, şirketin hisseleri borsada 17$’dan işlem görmeye başladı. Dakikalar sonra ise hisse değeri 24.4$ değere ulaşmıştı.Bir süre sonra ise hisse değerleri 30$ seviyesine ulaşmıştı.Özellikle Facebook’un Snapchat’in bir çok özelliğini kopyalamasıyla beraber şirket hisseleri değer kaybetmeye başladı. Ve Snap hisseleri, 17$ değerine kadar geriledi.

İlginizi Çekebilir:  Game of Thrones ile ilgili Tüm Soruların Cevabı için Facebook Chatbot Hazırlandı

Snap şirketi bu değer kaybını önlemek amacıyla bir çok yeni gelir getirecek girişim üzerinde çalışıyor. Bu girişimlerden snapchat gözlükleri ve drone’ların bu kötü gidişatı durdurabileceği belirsizliğini koruyor. Fakat Analistlere ve yatırımcılara göre şirketin değerini tekrar yükseltmesi için reklam gelirlerini arttıracak bir yol keşfetmeli ve daha geniş kitlelere snapchat’in ulaşması gerekiyor.

Kaynak : Reuters

 

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı