Facebook, ABD’de Şampiyonlar Ligi yayın haklarını elinde bulunduran FOX Sports ile yaptığı anlaşmanın ardından Devler Ligi maçlarını canlı yayınlayacak. 2017-2018 sezonunda itibaren Şampiyonlar Ligi heyacanı sosyal medyada Yapılan anlaşma gereğince;…

Şampiyonlar Ligi maçları Facebook’ta

Şampiyonlar Ligi maçları Facebook’ta

Facebook, ABD’de Şampiyonlar Ligi yayın haklarını elinde bulunduran FOX Sports ile yaptığı anlaşmanın ardından Devler Ligi maçlarını canlı yayınlayacak.

2017-2018 sezonunda itibaren Şampiyonlar Ligi heyacanı sosyal medyada

Yapılan anlaşma gereğince; 2017-2018 sezonundan itibaren grup maçlarının yarısını yayınlayacak Facebook, son 16 turu ve çeyrek finalde de dörder maçı kullanıcılarına naklen aktaracak.

İlginizi Çekebilir:  Şampiyonlar Ligi finalini izlemeye giden herkesin yüzü taranacak

Geçtiğimiz sezon Real Madrid ve Juventus arasında oynanan Şampiyonlar Ligi finalinde 36 milyon kullanıcı tarafından 98 milyon etkileşim alan Facebook, FOX Sports’la imzalanan anlaşmanın maddi boyutu hakkında açıklama yapmadı.

Facebook istatistiklerine göre dünya çapında sitenin en çok takip edilen sporu futbol. 2016 yılında sitedeki kullanıcılar, futbol haberlerinde aylık 2 milyar etkileşim yarattı.

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.