2017 yılının en merak edilen oyunlarından biri olan FIFA 18’in çıkış tarihi belli oldu. EA Sport çıkış tarihi ile birlikte bir de  Christiano Ronaldo’nun başrolünde olduğu bir tanıtım videosu yayınladı….

Ronaldo’lu “FIFA 18” Tanıtıldı (Tanıtım Videosu) !

Ronaldo’lu “FIFA 18” Tanıtıldı (Tanıtım Videosu) !

2017 yılının en merak edilen oyunlarından biri olan FIFA 18’in çıkış tarihi belli oldu. EA Sport çıkış tarihi ile birlikte bir de  Christiano Ronaldo’nun başrolünde olduğu bir tanıtım videosu yayınladı.

FIFA 18, 29 Eylül’de PC, PS4 ve Xbox One için satışa çıkacak.Fakat “Ronaldo Edition” sürümünü ön sipariş ile alan oyunu 3 gün önce oynayacak olmasının yanı sıra 20 adet jumbo premium altın paketi, FIFA Ultimate Team için sekiz adet özel forma ve Christiano Ronaldo’yu FUT modunda 5 maçlık kiralama hakkına da sahip olacaklar.

İlginizi Çekebilir:  Facebook E-Spor Canlı Yayını Yapacak !

FIFA 18 tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz..

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.