Kol Bozuk

PUBG’a Sağlam Bir Rakip Çıktı: “Fortnite: Battle Royale”

PUBG’nin oyun dünyasındaki hızlı yükselişi hatta kendi alanda tekel diyebileceğimiz bir konumda olması gelecek için bazı endişeler yaratıyordu. Özellikle rekabet olmayan bir ortamda gelişimin yeterince olmayacağı düşünüldüğünde oyun severlerin bir süre sonra hayal kırıklığına uğraması da muhtemel görünüyordu.

Bir süredir alanında rakipsiz olan PlayerUnknown Battlegrounds(PUBG), Epic Games’in ücretsiz olarak sunduğu Fortnite: Battle Royale modu ile kendisine  sağlam bir rakip buldu. Fortnite: Battle Royale,çıktığı ilk günde 1 milyon oyuncu sayısına ulaştı.Bir hafta içerisinde bu oyuncu sayısını 7 milyona çıkartmayı başardı.

İlginizi Çekebilir:  F1 2017 ile ilgili Tüm Bilinenler

Bir çok oyun sever, PUBG’ye karşı Fortnite: Battle Royale’ın bir eksiğinin bulunmadığı hatta Fortnite: Battle Royale’ın “yapı sistemi” sayesinde bazı alanlarda daha iyi olduğu bile iddia ediliyor.Fortnite: Battle Royale’ın dünyanın en çok kullanılan konsolu olan PS4’e de çıkmış olması da oyuna büyük bir avantaj sağlıyor.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz..

Kaynak: Kotaku

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı