Tüm geliştirme hakları PTT A.Ş’ye ait olan PTT Messenger ,Başbakan Binali Yıldırım tarafından Bakanlar Kurulu toplantısı sırasında kullanılarak resmi olarak duyurulmuş oldu. PTT Messenger, güvenliği dünyaca ispatlanmış metodoloji ve teknolojiler dikkate…

PTT Messenger Nedir?

PTT Messenger Nedir?

Tüm geliştirme hakları PTT A.Ş’ye ait olan PTT Messenger ,Başbakan Binali Yıldırım tarafından Bakanlar Kurulu toplantısı sırasında kullanılarak resmi olarak duyurulmuş oldu.

PTT Messenger, güvenliği dünyaca ispatlanmış metodoloji ve teknolojiler dikkate alınarak geliştirilmiş bir yerli anlık mesajlaşma platformudur.Android ve iOS desteğinin yanı sıra Windows ve Mac işletim sistemli cihazlarda  çalışabilen PTT Messenger, kullanıcılara platformdan bağımsız bir yapı sunuyor.

PTT Messenger’in Genel Özellikleri
  • Farklı fonksiyonlar için farklı uygulamalar kullanmak yerine kaynak kullanımı optimize edilmiş şekilde çok fonksiyonlu kullanım kolaylığı sağlamaktadır
  • Bağımsız çalışabilir yapısı ile etkin bir erişilebilirlik sağlamaktadır.
  • Güncellenmeye elverişli bir tasarıma sahiptir.
  • PttMessenger’ı yalnızca kurumlar kullanabilir
  • Tamamen millî mühendislik kabiliyetleriyle geliştirilmiştir.
İlginizi Çekebilir:  2016 Yılında Teknoloji Dünyasının Hayal Kırıklıkları
PTT Messenger ile ilgili Önemli Uyarı

Sitemizde kullanıcıların doğrudan indirebileceği bir uygulama dosyası bulunmamaktadır. Çeşitli internet sitelerinde sunulan PttMessenger adlı dosyalar, PTT A.Ş.’nin kurumsal anlık mesajlaşma ve haberleşme çözümü olan PttMessenger değildir.

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

1 Yorum

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.