Kol Bozuk

PS Plus, Mart 2017 ücretsiz oyunları

 PS Plus‘ın Mart 2017 oyunları nihayet belli oldu. PlayStation Plus kullanıcılarının her ay bir kaç oyunu ücretsiz olarak oynayabildikleri  yeni oyunlar  eklendi. Bu yeni oyunları, bir sonraki aya kadar istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Bu ay beklenen +13 ve +18‘lik oyunlara kıyasla +7 yaş üstü oyunları sunuyor. Çocuklarınız için en ideal olan olan oyunları, bu ay PS Plus üzerinden erişebilirsiniz.

Sony PlayStation 4 oyunları!

İlginizi Çekebilir:  Pes 2017 Canlı yayında sizin için oynadık

Disc Jamps-plus mart2017

PS4’e gelecek tenis, masa hokeyi ve frizbinin birleştirildiği yeni adrenalin dolu spor oyununda karşılıklı yarışın. Bire bir veya çiftli maçlar oynayın ve üstünlük kurmak için yıkıcı özel güçlerle rakibinizin sayı çizgisine güçlü bir disk fırlatın.
Tearaway Unfolded

LittleBigPlanet’in yaratıcıları Tearaway Unfolded ile kağıttan sihirli bir dünyada gözü pek kurye atoi’nın önemli bir teslimat gerçekleştireceği büyüleyici bir macera sunuyor.

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı