4. PHPKonf. , 20 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek. Zengin bir konuşmacı topluluğunun yer alacağı konferansın en önemli konuğu ise PHP dilinin mucidi olan Rasmus Lerdorf olacak. 20 Mayıs Cumartesi…

PHP dilinin mucidi “Rasmus Lerdorf”  PHPKonf. İstanbul’da..

PHP dilinin mucidi “Rasmus Lerdorf” PHPKonf. İstanbul’da..

4. PHPKonf. , 20 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek. Zengin bir konuşmacı topluluğunun yer alacağı konferansın en önemli konuğu ise PHP dilinin mucidi olan Rasmus Lerdorf olacak.

20 Mayıs Cumartesi günü düzenlenecek konferansta 1 keynote ve paralel oturumla 16 konuşma yer alıyor olacak. Konferansın dili İngilizce olacak fakat İngilizce bilmeyen katılımcılar için spontane olarak çeviri yapılacak.

İlginizi Çekebilir:  Teknoloji Devi Güney Kore'de Kodlama Eğitimi Nasıl?
Konferans ücretleri
  • Standart bilet: 75 TL
  • Extended Exclusive: 350 TL
Konuşmacılar

 

 

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.