Oracle Akademi ve Türkiye Özel Okullar Derneği (TÖZOK) arasında 2 Mayıs Salı günü yapılacak protokol kapsamında özel okul öğretmenlerine okullarda bilgisayar bilimleri eğitimlerinin ilerletilmesi amacıyla eğitim verilecek. Proje kapsamında: Temel…

Özel Okul Öğretmenlerine Teknoloji Eğitimi

Özel Okul Öğretmenlerine Teknoloji Eğitimi

Oracle Akademi ve Türkiye Özel Okullar Derneği (TÖZOK) arasında 2 Mayıs Salı günü yapılacak protokol kapsamında özel okul öğretmenlerine okullarda bilgisayar bilimleri eğitimlerinin ilerletilmesi amacıyla eğitim verilecek.

Proje kapsamında: Temel Java programlama ve veri tabanı eğitimleri verilecek ve eğitilen öğretmenlerin diğer öğretmenleri eğitmesi desteklenerek eğitmen eğitimleri yaygınlaştırılacak. Öğretmenlerin aldıkları eğitimleri mevcut ders planlarına entegre ederek öğrencilerine aktarmaları için gerekli tüm materyaller, teknolojiler ve operasyonel destek okullara sağlanacak.

İlginizi Çekebilir:  Uyuyakalma derdine son veren bileklik

Kaynak: Eğitim Caddesi

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.