Yazıhane

Oyun Oynayarak Para Kazan

Değerli okurlar; birçok internet kullanıcısının internette boşa geçirdiği vakti değerlendirmek hatta nakite çevirmek istediği yapılan araştırmalar ve internette yapılan aramalarla sabit bir gerçektir. İnternet üzerinden para kazanmak birçokları için saçma, imkansız veya sahtekarlık gibi gelebilir fakat internetten para kazanmak artık hayal değil. Özellikle ABD ve Rusya çıkışlı birçok PTC sitesinde uygulama indirmek, reklam tıklamak, video izlemek, anket doldurmak ve verilen görevleri yaparak para kazanmak ile ilgili sistemler bulunmakta.

Türkiye’de bu işe oyun oynayarak para kazanma mantığıyla hızlı bir giriş yaptı. Fantastik Kuşlar, Çılgın Tavuklar vs. gibi birçok site ve sistem ülkemizde de türedi. Bu yazıda internetten para kazanmak ya da oyun oynayarak para kazanmak ile ilgili dikkat edilmesi gereken noktalardan ve uygulanması gereken yöntemlerden bahsedeceğim.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Değerli okurlar internetten para kazanma bir sektör olma yolunda hızla ilerlerken umut tacirlerinin de vatandaşı dolandırma kapısı konumuna gelebilir. Bu durumun yaşanmaması için dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır. Bir PTC (İnternetten Para Kazanma) sitesine üye olmadan önce sitenin geçmişi, ödeme dökümleri, ödeme aralıkları ve şartları gibi özelliklerini iyi öğrenmek gerekir. Zira bazı sistemler gerçekten para vermesine rağmen ödeme şartlarına öyle ağır maddeler koyarlar ki paranızı sistemden çekebilmeniz için kırk dereden su getirmeniz gerekir.

  • Sistemi yöneticilerine ulaşılabiliyor mu? Müşteri hizmetleri ulaşılabilir mi?
  • Sistem hakkında internette yorumlar ne yönde?
  • Para kazanmak için nasıl bir çalışma yürütmem gerekiyor?
  • Kazandığım parayı hangi zaman aralıklarında çekebiliyorum, bir sınır var mı?
  • Gerçekten para yatırıyor mu? Daha evvel sistemden para çeken var mı?
  • Sistem yasal mı?

Yukarıdaki şartları asgari oranda sağlayan sitelere herhangi bir yatırım yapmaksızın üye olunup denemek amaçlı işlem yapılabilir.

Şimdi bu bilgiler ışığında sizlere Türkiye’nin yeni ptc sitesi oyun oynayarak para kazanabileceğiniz, gerçekten ödeme yapan Fantastik Kuşlar sistemini tanıtacağım.

 

Fantastik Kuşlar 

-Üye Olmak- 

Fantastik Kuşlara üye olmak için www.fantastikkuslar.com adresine giriyoruz. Karşımıza çıkan ekranda sol taraftaki menüden Kayıt Ol butonuna tıklayarak Ad, Soyad, Telefon Numarası, E-posta Adresi, Kullanıcı adı ve Şifre bilgilerini eksiksiz tamamlıyoruz. Üye olmak için tıklayın.

fantastik-kuslar-uye-ol

Üyelik formunu doldurup üyelik işlemini tamamladıktan sonra Giriş butonuna tıklayarak sisteme giriş yapıyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Çocukları Eğlendirerek Kodlama Öğreten Siteler

Sistemin Mantığı Nedir?

Fantastik Kuşlar sisteminin mantığı yumurta toplayarak para kazanma, yumurtaları bakiyeye çevirmektir. Sisteme üye olduğunuz ilk girişte site size 75 adet yumurta ve 3 TL bakiye verecektir. Sizde bu 3 tl ile bir cennet papağanı satın alacaksınız. (Diğer Kuşlar, ücretleri ve saatlik yumurta üretimleri aşağıdaki görseldedir)

kuslarin-fiyatlari

Temel olarak kuşlarınız her saat yumurtlar. Kuşlarınızın her saat size vereceği yumurta kuşun cinsine göre yukarıda listelenmiştir. Siz ilk olarak Cennet Papağanı ile başlayacaksınız ve saatte 75 yumurta üreteceksiniz. Her saat siteye girip sol taraftaki Yumurta İşlemleri menüsünden yumurtalarınızı toplamanız gerekiyor. Toplanmayan yumurtanın üzerine yumurta birikmiyor. Sitenin hadikapı da bu. Sistemde depo sıkıntısı yok. İstediğiniz kadar yumurta biriktirebilirsiniz fakat referanslarınızdan kazandığınız yumurtalarda depo sınırı var. Ya referanslarınızdan gelen yumurtaları bekletmeden satacaksınız ya da deponuzu genişleteceksiniz.

İster sisteme para yatırıp erkenden istediğiniz kuşları satın alıp daha hızlı kazanç sağlayabilirsiniz. İsterseniz topladığınız yumurtaları satarak elde ettiğiniz gelirle yeni kuşlar alıp kümesinizi büyütebilirsiniz (bu biraz daha fazla sabır ve zaman gerektirecek bir işlem olacaktır.)

Ayrıca sitede günde 1 kere olmak kaydıyla oyuncu seviyesine göre (en düşük seviyede 100 yumurta olmak üzere) reklam tıklayarak yumurta kazanabilirsiniz. Sistemde 10.000 yumurta = 1 Türk Lirası etmektedir.

Basit bir hesapla 15 adet Akbaba kuşu olan ve günde 12 kere yumurtalarını toplayan bir kullanıcı (referans gelirleri, yazı-tura oyunu geliri, reklam gelirleri ve diğer gelirler göz ardı edilerek hesaplanmıştır.) 15*12= Günde 180 kere yumurta toplamış oluyor. Akbabalar her seferde 325 yumurta verdiğine göre 325*180= 58500 gibi bir rakam ediyor. Bu da 5 Türk lirası 80 Kuruş bakiye demek anlamına geliyor. Diğer gelirlerle birlikte ortalama günlük 6 TL lik kazanç elde edecek olursak Aylık Kazancımız yaklaşık 150-200 TL olacaktır. Türkiye’de şuan oyun oynayarak kazanılacak en iyi miktarları veren sitenin ödeme konusunda herhangi bir problemi yoktur. Ödemeler zamanında ve düzenli 1-3 gün içerisinde yapılmaktadır. Ödeme talep etmek için tek şart 10 TL bakiyenizin olmasıdır.

Sisteme üye olmak için tıklayınız.

Ayrıntılı bilgi için e-posta veya yorum ile iletişim kurabilirsiniz.

Etiketler

Can Ahmet Fidan

(Since '91) (Married) (Sakarya University, 2013) (ICT Teacher, 2014) (Aristocrat) (@candiamond28 for twitter and instagram)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı