Kol Bozuk

Oynadıkça kazandıran platform: Paid to Play

Razer, geçtiğimiz haftalarda açtığı sanal cüzdan ve dijital para birimi ekosistemi zVault’a entegre “Paid to Play” (“oynadıkça kazan”) girişimini duyurdu. Bu yeni program çerçevesinde, favori PC oyunlarını Razer Cortex platformu üzerinden çalıştırıp oynayan tüm oyuncular oynadıkça zVault’un para birimi zSilver kazanacak.

Razer Cortex: Oyuncuların PC performansını artırmak ve en uygun oyun fiyatlarına ulaşmak için kullandığı ücretsiz bir yazılım.

Paid to Play kampanyasının amacı, tüm oyuncuların Razer ürünlerine ulaşmasını sağlamak olduğu belirtiliyor.Sisteme dahil oyunlar arasında Paladins, League of Legends, DOTA 2, Counter-Strike: Global Offensive ve OverWatch yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:  Angry Birds: Blast İlk İzlenim

Oyunlara Razer Cortex kullanarak giren oyuncular, dakikada üç zSilver kazanabilecekler, günlük limit ise 900 zSilver olacak.

Razer kimliğinizi oluşturup Paid to Play kampanyalarına katılmak için: RazerZone.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak:LOG

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı