Haberler

Nike,Instagram Üzerinden Ürünlerini Satacak !

Instagram’ın kullanım alanı olmasa da bir çok kullanıcı ürün satışı için uygulamayı kullanıyor. Nike’de Instagram üzerinden kendi ürünlerini satmayı planlıyor.

Dünyaca ünlü şirketinin bu hamlesinin amacı orjinal ürünlerinin diğer ürünlerden ayrılmasını sağlamak olduğu tahmin ediliyor. Şirketin bir diğer amacı ise Instagram’da aktif olan devasa genç kitleye ulaşmak.

Bu kadar büyük bir şirketin, Instagram’ı bu şekilde kullanacak olması diğer şirketlerin buna benzer hamleler yapmasına neden olacaktır . Bu da ilerleyen zamanlar da Instagram’ın temel kullanım alanların evrilmesine yol açacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Facebook ve Instagram'a eş zamanlı hikaye paylaşma özelliği geliyor

Kaynak : Bloomberg

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı