Kol Bozuk

Need for Speed: Payback “Oynanış” Videosu Yayınlandı!

Otomobil ve yarış oyunları içinde en popüler  oyun serilerinden olan  Need For Speed, son olarak 2015 yılında yayınlanan oyununun ardından bir süre sessizliğe boğulmuştu. Kısa bir süre önce ise serinin yeni oyunu Need for Speed: Payback tanıtım videosu yayınlanmıştı.

“Payback” adı ile gelecek olan oyun, oynanış videosu ile özellikle fazlaca aksiyon  görevleri barındıracak gibi duruyor kaza yapan araçların aldıkları hasarları güzel bir şekilde yansıtan oyun, uzun bir hikaye moduna sahip.

İlginizi Çekebilir:  Ronaldo'lu "FIFA 18" Tanıtıldı (Tanıtım Videosu) !

10 Kasım’da piyasaya çıkacak Need for Speed: Payback, Xbox One, PS4 ve PC platformlarının yanı sıra Microsoft’un Scorpio’su ile PS4 Pro için de mevcut olacak. 


OYNANIŞ VİDEOSU

 

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı