Haberler

NBA VR Yayınlanan Maç Sayısını Artırıyor

Dünyanın en büyük basketbol organizasyonu NBA,VR yayınlarının yeni sezonda daha fazla olacağı açıkladı.

Yeni sezonda NextVR uygulaması üzerinden 27 tane maç VR deneyimi ile canlı olarak yayınlanacak.NBA ve NextVR ,geçtiğimiz sezon 21 maç yayınlamışlardı.NextVR abonesi olup NBA League Pass üyeliğini tekil veya paket halinde alıp heyecan dolu basketbol maçlarını izleyebilirsiniz.

NextVR uygulaması, Samsung Gear VR ve Google Daydream ile uyumlu olarak çalışıyor. Maçlar 17 Ekim tarihinden itibaren Microsoft’un Windows Mixed Reality Viewer ile de izlenebilecek. VR olarak yayınlanacak ilk maç ise 21 Ekim tarihinde Houston Rockets ile Dallas Mavericks arasında gerçekleşecek.

İlginizi Çekebilir:  Brexit Sonrası Oyun Firmaları Birleşik Krallık'tan Ayrılmayı Planlıyor..

Basketbol tutkunları tüm sezonu 200 dolar fiyatını ödeyerek veya maç başına 7 dolar ödeyerek VR deneyimi ile izleyebilecek. Bu link üzerinden VR olarak yayınlanacak tüm maçları görebilirsiniz.

Kaynak: Tech inside

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı