Kol Bozuk

NBA Live 2018 “Tanıtım Videosu” Yayınlandı!

Basketbol oyunlarında, NBA 2K serisi ile 2K Sports’a kaptıran  Electronic Arts, NBA Live 2018 ile bu tahtını geri almak istiyor. Futbol oyunlarında yakaladığı başarılı grafiği, basketbol oyunlarında da yakalamak isteyen EA, yeni basketbol oyunu NBA Live 2018’i bir video ile tanıttı.

EA,NBA Live 2018 ile oyuna The One isimli bir mod eklemiş. Oyun, bu mod ile oyunculara tek bir kişiyi yönettikleri kariyer modu oynamalarına imkan veriyor.The One isimli mod ile ister NBA’de, istersek de sokakta kariyer yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  NBA VR Yayınlanan Maç Sayısını Artırıyor

NBA Live 2018’de grafiklere de çok önem verilmiş.Oyunun tanıtım videosunda grafikler üzerinde çok çalışıldığı net bir biçimde belli oluyor.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz..

 

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı