Yazıhane

Modayı Seven Kadınların İçin Tavsiye Uygulamalar

Moda tutkusu olan kadınlar için bir çok mobil uygulama mevcut. Modaya merak duyan kadınların telefonunda bulundurması gereken moda uygulamalarını derledik

Moda her kadın için farklı bir şey ifade ediyor. Moda, bazı kadınlar için rahat olmayı bazı kadınlar için ise şık olmayı ifade ediyor.Fakat genel anlamda modanın çıkış noktası farklı olma isteği dersek yanlış olmaz.

Kadınların günlük koşuşturması içinde alışveriş yapmak, her gün güne uygun bir kıyafet seçmek ve kombinlemek vs.. oldukça zorlayacı bir durum.. Bu zorlayıcı durumun yükünü hafifletmek ve moda tutkusu olan kadınlar için bir çok mobil uygulama mevcut.

Modaya merak duyan kadınların telefonunda bulundurması gereken  moda uygulamalarını derledik.

Glamy

moda uygulaması

Glamy, kadınların birbirlerine elbise, ayakkabı gibi moda parçalarını kiralamasını ve kiraya vermesini sağlıyor.

Çeşitli davetlere katılırken yalnızca bir gece giyip sonrasında sosyal medyanın da etkisiyle yüzüne bile bakmayacağınız elbiselere servet harcamak yerine onları Glamy’den kiralayabiliyorsunuz.

Glamy’nin şimdilerde #GlamyKadınları adında bir topluluk kurmak gibi bir hedefi de var. Buradan topluluğa katılarak siz de modada paylaşımın gücünü gösterebilirsiniz.

Glamy uygulamasının Android için “BURADAN”, iOS için “BURADAN” indirebilirsiniz.

Wear – Fashion Lookbook

moda uygulaması

Wear uygulamasıyla alışveriş, sosyal ağ ve iletişim ve moda hakkında merak ettiğiniz her şeye ulaşabiliyorsunuz. Kendi stilinizi seçip ona benzeyen yeniliklerden haberdar olmak, moda influencer’larını takip edip trendleri yakalamak için buraya tıklamanız yeterli.

Wear-Fashion Lookbook uygulamasının Android için “BURADAN”, iOS için “BURADAN” indirebilirsiniz.

HeyStyleIt

moda uygulaması ios

Eğer ne giyeceğine karar veremiyorsanız ve bir stiliste ihtiyacınız varsa, HeyStyleIt uygulamasının işleyişi belirli aşamalardan oluşuyor. Önce dolabınızdaki eşyaları uygulamaya yüklüyorsunuz, ardından stilist sizin için bu parçaların arasından yeni bir kombin oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir:  İnternetteki Tüm Hesap ve İçeriklerini Tek Tıkla Silebilir Misiniz?

HeyStyleIt uygulaması sadece appstore’da yer alıyor.

HeyStyleIt uygulamasını “BURADAN” indirebilirsiniz.

Gardrops

moda uygulaması

Lükse ulaşmanın ve lüks ürünleri halkın her segmentine dağıtmanın bir yolu da ikinci el alım satımla gerçekleşiyor.

Kullanmadığınız kıyafetlerinizi değerlendirmek ya da mağazadan ürün satın almak yerine daha uyguna ikinci el kıyafetler almak istiyorsanız Gardrops uygulamasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Gardrops uygulamasının Android için “BURADAN”, iOS için “BURADAN” indirebilirsiniz.

FashionI

moda uygulaması

FashionI, kendi stilinize en uygun olan kombinleri keşfetmenize, son trendleri takip etmenize ve dilediğiniz kombinleri yaratmanıza olanak tanıyarak zamanda tasarruf etmenizi sağlayan yepyeni bir moda uygulaması.

FashionI uygulaması sadece app store’da yer alıyor.

FashionI uygulamasını “BURADAN” indirebilirsiniz.

Is It OK?

moda uygulaması

“Is it Ok?” uygulaması alışveriş yaparken ya da dışarı çıkarken yaptığı kombinlerin iyi ya da kötü olduğunu merak edenler için tasarlanmış.

Bu uygulama sayesinde seçtiğiniz parçalara gelen yorumlarla en iyi kombininizi oluşturabileceğiniz gibi, diğer kullanıcıların kombinlerini yorum ve eleştirilerinizle düzeltebilirsiniz. Uzman yorumu seçeneğiyle TeamOk ise, stilinizi en iyi şekilde gösterebilmeniz için yanınızda olacak.

Is it Ok? uygulamasının Android için “BURADAN”, iOS için BURADAN” indirebilirsiniz.

LookBook

moda uygulaması

 

Kullanımı oldukça basit olan LookBook uygulamasıyla gelecek trendlere göz atabilir, kendi kombinlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilir ve yepyeni markalara ulaşabilirsiniz.

LookBook uygulamasının Android için “BURADAN”, iOS için “BURADAN” indirebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı