Tavsiyeler

Modayı Tutkunu Kadınlar İçin Uygulamalar (Android ve iOS)

Moda tutkusu olan kadınlar için bir çok mobil uygulama mevcut. Modaya merak duyan kadınların telefonunda bulundurması gereken moda uygulamalarını derledik

Moda her kadın için farklı bir şey ifade ediyor. Moda, bazı kadınlar için rahat olmayı bazı kadınlar için ise şık olmayı ifade ediyor.Fakat genel anlamda modanın çıkış noktası farklı olma isteği dersek yanlış olmaz.

Kadınların günlük koşuşturması içinde alışveriş yapmak, her gün güne uygun bir kıyafet seçmek ve kombinlemek vs.. oldukça zorlayacı bir durum.. Bu zorlayıcı durumun yükünü hafifletmek ve moda tutkusu olan kadınlar için bir çok mobil uygulama mevcut.

Modaya merak duyan kadınların telefonunda bulundurması gereken  moda uygulamalarını derledik.

Glamy

moda uygulaması

Glamy, kadınların birbirlerine elbise, ayakkabı gibi moda parçalarını kiralamasını ve kiraya vermesini sağlıyor.

Çeşitli davetlere katılırken yalnızca bir gece giyip sonrasında sosyal medyanın da etkisiyle yüzüne bile bakmayacağınız elbiselere servet harcamak yerine onları Glamy’den kiralayabiliyorsunuz.

Glamy’nin şimdilerde #GlamyKadınları adında bir topluluk kurmak gibi bir hedefi de var. Buradan topluluğa katılarak siz de modada paylaşımın gücünü gösterebilirsiniz.

Glamy uygulamasının Android için “BURADAN”, iOS için “BURADAN” indirebilirsiniz.

Wear – Fashion Lookbook

moda uygulaması

Wear uygulamasıyla alışveriş, sosyal ağ ve iletişim ve moda hakkında merak ettiğiniz her şeye ulaşabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  iOS 11 ile Uyumsuz Uygulamalar Nasıl Listelenir?

Kendi stilinizi seçip ona benzeyen yeniliklerden haberdar olmak, moda influencer’larını takip edip trendleri yakalamak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.  Ayrıca uygulama sayesinde kendi stilinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Wear-Fashion Lookbook uygulamasının Android için “BURADAN”, iOS için “BURADAN” indirebilirsiniz.

Gardrops

moda uygulaması

Lükse ulaşmanın ve lüks ürünleri halkın her segmentine dağıtmanın bir yolu da ikinci el alım satımla gerçekleşiyor.

Uygulama sayesinde kullanmadığınız kıyafetlerinizi değerlendirmek ya da mağazadan ürün satın almak yerine daha uyguna ikinci el kıyafetler alabiliyorsunuz. Hem Gardrobunuzdaki kalabalıktan kurtulmak hemde ucuza şık giysiler almak için Gardrops uygulamasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Gardrops uygulamasının Android için “BURADAN”, iOS için “BURADAN” indirebilirsiniz.

LookBook

moda uygulaması

Kullanımı oldukça basit olan LookBook uygulamasıyla gelecek trendlere göz atabilir, kendi kombinlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilir ve yepyeni markalara ulaşabilirsiniz.

Uygulama sayesinde farklı ülkelerde yaşayan birçok insanın tarzını takip edebiliyorsunuz.Ayrıca uygulama sayesinde dünyanın her tarafındaki kullanıcılar sizin stilinizden de haberdar oluyor.

LookBook uygulamasının Android için “BURADAN”, iOS için “BURADAN” indirebilirsiniz.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı