Haberler

Microsoft Yeni Kampüs Projesini Tanıttı

Microsoft, Washington’da bulunan 200 hektar alana kurulu Redmond Kampüsü’nü revize etmeyi planlıyor.Bir kaç yıl içerisinde tamamlanması planlanan proje ile beraber Microsoft, hem daha modern bir kampüse kavuşacak hem de daha çok istihdam sağlayacak.

Projenin sonunda 125 bina bulunan Redmond Kampüsü’ndeki bina sayısı 131’e çıkacak.Microsoft,yenilenlenmiş kampüsüyle beraber Redmond kampüsünde 47.000 civarındaki çalışan sayısını 55.000 kişiye çıkaracak.5 ila 7 yıl sürmesi beklenen inşa süreci kapsamında 2.000 kişi kapasiteli bir plaza yapılması da planlanıyor.

İlginizi Çekebilir:  İphone 6s Batarya Sorunu Hakkında Apple Destek ile Sohbet Ettik

Devasa şirketler arasında kampüs yarışı da hızlanmış durumda. Apple’ın Apple Parkı da kısa süre içerisinde kullanıma açılıacak. Ayrıca Amazon tarafından da yeni bir kampüs yapılacağı konuşuluyor.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı