Microsoft,  Surface dizüstü bilgisayarlarını teknoloji severlerinin beğenisine sunduktan sonra, yeni çevre birimlerini de duyurmaya başladı. Microsoft, etkileyici bir tasarıma sahip olan kablosuz klavyesi,Windows 8.1 ve üstü, MacOS 10.10.5 ve üstü,…

Microsoft, “Şifre Unutma” Derdine Son Verecek “Klavyesini” Duyurdu!

Microsoft, “Şifre Unutma” Derdine Son Verecek “Klavyesini” Duyurdu!

Microsoft,  Surface dizüstü bilgisayarlarını teknoloji severlerinin beğenisine sunduktan sonra, yeni çevre birimlerini de duyurmaya başladı.

Microsoft, etkileyici bir tasarıma sahip olan kablosuz klavyesi,Windows 8.1 ve üstü, MacOS 10.10.5 ve üstü, Android 4.4.2 ve üstü ve iOS 8.1 ve üstü işletim sistemini destekleyen tüm cihazlarda çalışıyor.

Microsoft’un yeni klavyesi Bluetooth 4.0 ile bağlantı kuruyor. Klavyenin üzerinde bulunan bir tuşla parmak izini okuyabiliyor. Parmak izi özelliği sayesinde şifre girmenize gerek kalmadan oturum açabiliyorsunuz.Ayrıca parmak izi okuyucu sayesinde Windows Hello ile çalışan herhangi bir uygulamaya girebilir ve şifre girmeden alışveriş yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ücretsiz Depolama Sunan 10 Bulut Depolama Servisi !

Microsoft’un modern klavyesi yakında Microsoft Store’da ve diğer satış mağazalarında yerini alacak ve 130 dolar gibi bir fiyatla piyasaya sürülecek.

Microsoft’un yeni klavyesinin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz…

Kaynak : Digital Trends

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.