Mercedes-Benz, 09-12 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenecek  Tüketici Elektronik Fuarı’na (CES) bu yıl da katılıyor. Marka bu yılki fuarda, MBUX (Mercedes-Benz User Experience) adını verdiği, yeni bilgi-eğlence sistemini tüm…

Mercedes-Benz,Tüketicilere Yapay Zeka ve Artırılmış Gerçeklik Sunacak

Mercedes-Benz,Tüketicilere Yapay Zeka ve Artırılmış Gerçeklik Sunacak

Mercedes-Benz, 09-12 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenecek  Tüketici Elektronik Fuarı’na (CES) bu yıl da katılıyor. Marka bu yılki fuarda, MBUX (Mercedes-Benz User Experience) adını verdiği, yeni bilgi-eğlence sistemini tüm dünyaya tanıtacak.

Yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekrana sahip geniş ekranlı kokpit, lisan tanıma özelliğine sahip akıllı ses kontrolü ve artırılmış gerçekliğe (Augmented Reality) sahip navigasyon gibi özellikler sunan MBUX, araç içi deneyiminin öncülüğünü yürütmek için 2018 yılının bahar aylarında satışına başlanacak yeni Mercedes-Benz A-Serisi ile birlikte standart donanım olarak sunulacak.

İlginizi Çekebilir:  Google tercüme için yapay zeka kullanacak
Mercedes-Benz A-Klasse, Interieur
Mercedes-Benz A-Class interior

A-Serisi’nin iç tasarımının dünya lansmanını yapmaya hazırlanan Mercedes-Benz, fuar standında Concept EQA, smart vision EQ fortwo ve Mercedes-AMG Project ONE araçlarını sergileyecek.

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *